Kakva sezona - Tadić stigao do 25. gola!

13:23

Srpski reprezentativac nastavio nemilice da trese mreže u dresu "Kopljanika".

Epa/Olaf Kraak

U danu kada je osvanula vest da je za Dušana Tadića zainteresovan minhenski Bajern, srpski fudbaler nastavio je svoju strašnu seriju.

U okviru 23. kola holandske Eredivizije, Den Hag je pred svojim navijačima ugostio Ajaks, a nakon 45 minuta rezultat je 1:2 u korist ekipe iz Amsterdama.

Poveli su domaći preko El Kajatija u 36. minutu, da bi samo tri minuta kasnije na asistenciju Blinda rezultat poravnao Doni van de Bek.

A onda, poslednji minut prvog dela, penal za "Kopljanike", odgovornost preuzima, ko drugi, Dušan Tadić.

Srpski reprezentativac rutinski trese mrežu rivala sa kreča za preokret i svoj 25. gol u svim takmičenjima ove sezone u dresu Ajaksa, 16. u holandskoj Erediviziji.

Zaista sjajna sezona za srpskog reprezentativca, držimo palčeve da se Bajern dogovori sa Ajaksom narednog leta oko otkupa njegovog ugovora.