• Autor: Milovan Longinov

• 28. septembar 2020.

• 23:12

I očekivano, kritičari na društvenim mrežama imali su šta da kažu.

Liverpul je pobedio Arsenal rezultatom 3:1, Diogo Žota je ušao i pokazao za 15 minuta zašto ga je doveo Jirgen Klop.

Ali, da nije bilo Moa Salaha, možda bi postigao i dva, a ne samo jedan gol.

Istina, Salah mu je najpre na tacni namestio prvu veliku šansu kada je pogodio spoljni deo mreže, ali samo dva minuta kasnije, ukrao mu je čistu loptu.

Vajnaldum je bocnuo na drugu stranu, gde je Žota u pravom položaju čekao da zategne loptu i verovatno postigne gol, ali je Salah, koji je bio u trku i očigledno halapljiv da pokaže svom novom kolegi da je on prva zvezda tima ili šta već... uglavno, Egipćanin ništa nije mogao da uradi sa tom loptom, a ovako je učinio da ni Žota ne pogodi.

Ne bi ovo toliko bilo zanimljivo, ni nama, ni ogromnom broju navijača na društvenim mrežama koji masovno kritikuju ovakav potez Egipćanina.

Sada se to Liverpulu nije obilo o glavu, ali u tom momentu bilo je 2:1, nije kraj utakmice i ekipi je potreban treći gol da osigura pobedu.

Nadamo se da Klop isto to zna i da će sledeći put Salah zapamtiti šta mu je trener večeras rekao...

Da ne bude da smo mi nešto kritički nastrojeni, i da zbog bilo čega napadamo Liverpul, u nastavku su samo neke od reakcija koje pokazuju da je Salahovo ponašanje naširoko poznato u ovakvim situacijama.