Kako se odjednom sve okrenulo - Šta sada poručuju navijači Fulama posle Mitrovog promašenog penala?!

nedelja 06.01.2019.
17:24

''Kotidžeri'' su se danas baš obrukali, a najteže je našem Aleksandru Mitroviću...

Epa/Nigel Roddis

Pred sam kraj prošle godine, Aleksandar Mitrović je bio heroj Fulama u pobedi nad Hadersfildom (1:0), kada je njegov saigrač Abubakar Kamara istovremeno naišao na žestoke osude jer srpskom napadaču nije dao da izvede jedanaesterac. Sećate se, Kamara je oteo loptu, bio uporan u nameri da baš on izvede najstrožu kaznu i - nije bio precizan.

Da Mitrović koji minut kasnije nije postigao pobedonosni gol, oštri komentari navijača, ali i trenera Ranijerija na račun Kamare bili bi još oštriji, ali danas se sve promenilo.

Gosti su to surovo kaznili, četiri minuta kasnije su postigli pobedonosni gol za trijumf od 2:1, a posle ovog poraza, navijači Fulama ljutito komentarišu današnju partiju svog tima, naravno i Mitrovićev promašaj sa bele tačke.

Mnogi od njih, kao što vidite u prilogu, sada, ironično ili ne, traže ''pravdu za Kamaru'', uvereni da je Ranijeri trebalo njega, a ne Mitrovića da uvede kako bi izveo penal, bez obzira na pomenuti promašaj protiv Hadersfilda.

''Ne krivite više Kamaru, ni Mitrović nije dobar izvođač penala'', još jedan je od njihovih komentara.

Ali, lako je biti general posle bitke...