Kako navijači ocenjuju prvu pripremnu utakmicu Gruje i Markeca?

sreda 12.07.2017.
23:27

Liverpul je danas uspeo da savlada Tranmere u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu rezultatom 4:0, a po 45 minuta su igrali Marko Grujić i Lazar Marković.

EPA/PETER POWELL

U prvom delu je igrao nekadašnji fudbaler Crvene zvezde koji je postigao i gol, a nekadašnji igrač Partizana je dobio šansu u drugih 45 minuta.

Grujićev gol možete videti OVDE.

Što se tiče utisaka navijača, daleko su zadovoljniji Grujićem, ističu ga pojedinci i kao igrača utakmice jer je bio konstantna pretnja po protivnički gol i po zadnju liniju tima, iako je igrao na sredini terena.