10:21

Marko Grujić je juče odigrao meč nakon novembra, za razvojni tim Liverpula.

twitter.com/LFC

Jirgen Klop će do kraja sezone računati i na Marka Grujića na sredini terena.

Srpski fudbaler bi skoro sigurno dobio šansu u prvom timu u prethodnih mesec dana da nije bio povređen, posebno zbog činjenice da igrači sredine terena nisu u najboljoj formi, ali je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde morao da pauzira i da sačeka neku drugu priliku.

Grujić se konačno vratio na teren u dresu Liverpula, ali kondiciju i formu poboljšava sa timom do 23 godine, pre nego što ponovo zaigra za prvi tim.

Sinoć je igrao kao starter u pobedi Liverpula nad Ridingom od 5:1.

Grujić je odigrao 60 minuta, a svi se nadaju da će uskoro i na teren kod Jirgena Klopa...

8 Komentara

äxwell
Tuesday, 07.03.2017
20:22

Po meni Grujicu bi pozajmica u Portugal i po mogucnosti u neki klub koji igra LŠ bila pun pogodak..On ima veci potencijal od Matica ali mu fale utakmice da ga dostigne..

_Goran_
14:09

Svakodnevna prica...

JC\'90
11:57

Ako ima srece da ga zaobidju povrede i da mu Klop redovno pruza priliku a mislim da hoce, sigurno ce za 2 godine biti bolji od Hendersona, sto mislim da i nije mnogo tesko

Saša Ilić
13:25

O kakvoj ti sansi govoris ? On treba odmah da ode na pozajmicu u neku slabiju ligu dok nije upropastio karijeru.

14:19

Da bi bio bolji od Hendersona mora da bude ustanju da izdrzi treninge koje Henderson izdrzava, i da igra usput, a ne da ima hronicne povrede od napora na koje nije navikao. On u Zvezdi nije imao treningen apripremama ko sad u toku sezone. Pogledaj Kataia igra 25-30 minuta mislis da je to zato sto niej dobar ili zato sto neij fizicki ustanju da igra celu utakmicu? Nasi igraci su van forme, opste nisu naucili da treniraju, i veruj da su treninzi u nasim klubovima slabi, ako se sma ne ubijas od treninga ti cim odes u inostranstvo si gotov, jer nemas snage a taj tempo i utakmice.