Kako je protekao duel bivših Partizanovih golmana? Jedan upisao i asistenciju

ponedeljak 15.01.2018.
19:54

Zanimljiv duel, ali mreže su im se više puta tresle.

EPA/PANAGIOTIS MOSCHANDREOU

Bivši čuvari mreže Partizana Živko Živković i Filip Kljajić našli su se proteklog vikenda na suprotnim stranama u utakmici šampionata Grčke, između Ksantija i Platanijasa.

Domaći tim je bio bolji, slavio je sa 3:2, pa je Kljajićev Platanijas ostao prikovan za dno tabele, sa samo šest osvojenih bodova u 17 odigranih kola.

Ksanti je u ovom meču opravdao ulogu favorita, vodio je i sa 3:0, a kod trećeg gola Živko Živković je odličnim ispucavanjem lopte asistirao Jendrišeku koji je savladao Kljajića i praktično rešio ovaj meč u 78. minutu.

U narednih deset minuta Živković je dva puta savladan, pa se ispostavilo da je ova njegova asistencija i bila presudna.

Sve golove sa ove utakmice možete da pogledate OVDE.