ponedeljak 20.01.2020.
14:48

Pozitive na sve strane.

EPA-EFE/PETER POWELL

Mančester Junajted je pretrpeo poraz od 2:0, Liverpul je ovog puta uspeo da nadigra, ali sada uz osvajanje tri boda. Solskjer je izjavio po kraju utakmice da je video dosta pozitivnih stvari u igri svog tima, sa njim je saglasan i Nemanja Matić.

"Mislim da smo igrali dobar fudbal zadnjih 30-45 minuta. Bili smo bolji, ali je teško kada ne uspete da date gol protiv ovakvih timova. Siguran sam da stručnom štabu predstoji analiza svega, zadnjih 35 minuta je model kako trebamo da igramo protiv najjačih timova"

"Protiv najboljeg tima u ligi, zadnjih 35 minuta, smo bili bolji. Kontrolisali smo utakmica i imali osećaj da smo blizu pogotka. Moramo nastaviti sa takvom igrom", izjavio je Matić za MUTV.

Junajted već u sredu igra meč narednog kola, Barnli dolazi na "Old Traford". Videćemo da li će primeniti "pelcer" iz utakmice na "Enfildu".