Kakav tandem, Milunović - Tores!

• 10. januar 2015.

• 18:25

Sjajna partija bivšeg napadača Crvene zvezde Luke Milunovića, začinjena golovima!

Doskorašnji prvotimac Crvene zvezde i bivši mladi reprezentativac Srbije Luka Milunović blistao je večeras u utakmici 17. kola šampionata Grčke.

Njegov Platanias je na svom terenu savladao Panionios sa 3-0, a Milunović je bio dvostruki strelac u ovom meču!

Posle prvog poluvremena bez golova, goste je ''načeo'' upravo Milunović, vodećim golom u 55. minutu. Samo 15 minuta kasnije, srpski internacionalac je još jednom zatresao mrežu rivala za 2-0 i tako osigurao pobedu svom timu.

Šest minuta kasnije je zamenjen, a do kraja meča je trijumf još ubedljivijim učinio Španac David Tores, koji je u 84. minutu postavio konačnih 3-0.

Ovo je šesta pobeda Plataniasa od početka sezone, sada imaju 21 bod i značajno su se primakli sredini tabele.

U prilogu pogledajte Milunovićeve golove!