subota 26.09.2020.
19:10

Košmaran debi za novog kapitena.

EPA-EFE/Laurence Griffiths / POOL

Fudbaleri Čelsija gostuju u trećem kolu Premijer lige ekipi Vest Bromvič Albiona, Lampard je izveo jako ofanzivno nastrojen sastav, ali ne vredi.

Ekipa Slavena Bilića je za 28 minuta stigla do tri gola prednosti!

Poveli su već u četvrtom minutu, katastrofalna greška Alonsa, poklonio je loptu protivniku na oko 40 metara od svog gola, Pereira potom proigrava Kaluma Robinsona, koji matira Kabaljera.

A onda, 25. minut, katastrofa kapitena Tijaga Silve, nije uspeo lepo da primi jednu prostu loptu, Robinson je to ispratio, ukrao mu loptu, sjurio se ka golu i po drugi put matirao Kabaljera.

Već u 28. minutu bilo je i 3:0, centaršut iz kornera, Furlong spušta loptu glavom ka Bartliju, Džejms ne uspeva da napravi ofsajd zamku, te štoper "Vrećica" sa par metara lako matira golmana "Plavaca"!

Treba dodati i da je Čelsi između prvog i drugog primljenog gola igrao jako dobro, stvorili su dve odlične prilike, Ejbraham je sa par metara prebacio loptu preko gola, Verner je pogodio prečku.