Kakav meč, Dinamo Kijev vodio 3:0 i nije pobedio!

nedelja 01.10.2017.
23:13

Dinamo iz Kijeva, protivnik Partizana u okviru Lige Evrope, nije uspeo da slavi na gostovanju Zoriji.

Beta/AP Photo/Darko Vojinovic

Zorija je danas bila sjajan protivnik Dinamu iz Kijeva.

Gosti koji su u četvrtak bili bolji od Partizana sa 3:2 na stadionu u Humskoj danas nisu uspeli da slave na gostovanju Zoriji pošto je bilo čak 4:4.

Zanimljivo, Dinamo je vodio sa 3:0 nakon prvog poluvremena preko Mbokanija, Bujalskija i Moraeša, ali su domaći uspeli da se vrate u igru.

Karatin je smanjio iz penala na 1:3, a Luri i Silas su u periodu od 75. do 80. minuta uspeli da izjednače rezultat.

Dinamo je opet golom Garmaša uspeo da stigne do prednosti od 4:3, ali je Opanašenko izjednačio u 88. minutu meča i doneo Zoriji bod.

Ekipa iz Kijeva sada ima 4 boda manje od Šahtjora koji ima i utakmicu više od najvećeg rivala.