Kakav je igrač - Erera pokazao klasu za samo 28 minuta

utorak 26.09.2017.
13:36

Za samo 28 minuta Ander Erera je uradio nešto što nije niko u Premijer ligi u prethodnom kolu.

EPA/PETER POWELL

Mančester junajted je nastavio sa sjajnim partijama.

Uspeli su da slave na gostovanju Sautemptonu sa 1:0, jedini gol na meču postigao je Romelu Lukaku.

Jedan od ključnih fudbalera na ovom meču bio je i Ander Erera, španski igrač koji je ušao u 62. minutu umesto sunarodnika Huana Mate.

On je proveo na terenu 28 minuta, a zanimljivo da je uradio nešto što niko nije u prethodnom kolu Premijer lige.

Imao je čak 7 uspešnih startova na igrače Sautemptona čime je sprečavao njihove napade, što prosto neverovatno zvuči imajući u vidu koliko je igrao.