Kakav gol i kakvo otvaranje kola, početak iz snova za Vest Hem protiv Junajteda!

subota 29.09.2018.
13:39

Nakon samo tri minuta videli smo prvi gol na utakmici.

Epa/Hannah Mckay

Sjajan gol već na startu utakmice Vest Hema i Mančester junajteda.

Na Olimpijskom stadionu u Londonu Vest Hem je nakon tri minuta poveo protiv Mančester junajteda, Pablo Zabaleta je odlično prošao po desnoj strani, uposlio Felipea Andersona koji pogađa za 1:0.

Gol je postigao petom na sjajan način.

Pogledajte OVDE!

Za one koji sumnjaju, ofsajda nije bilo u ovoj situaciji kada je Nobl uposlio Zabaletu.

13 Komentara

Fiscan
Saturday, 29.09.2018
15:11

Murinjo definitivno treba da dobije otkaz posle ove utakmice...

mrancic
14:39

Marsijal startovao.Na svečanostu sam i ne gledam.Jel' razbija Antoan?Dajte i Rašforda da i on razbije.Murinjo će otići sigurno.Nije se snašao.A Junajted da proda nezadovoljnike i lelemude(Pogba,Sančez,Marsijal,Rašford,Fred,Šou) pa makar ispali

Adi237
14:30

Ne nerviram se vise znam da cemo izgubiti sad cekam samo vjesti o smjeni Mourinja.

RedDevil612989
14:26

Samo ostaje nada da ce ostati samo 2:0 i da ce posle ove utakmice Murinjo napokon dobiti otkaz.

Alison u zemlji cuda
14:20

Novakovic : "Junajted ce biti drugi iza Sitija" Liverpul stavio na 4. mesto.

Bidza i Tridza
15:09

Ranije je pogadjao opasno,sad maši često.

15:12

On je jednostavno nerealan.

Danijel Durantino
14:09

Verovatno je i za ovo Pogba kriv ? Otarasite se gospodina specijano sujetnog.

14:08

Jel sad Pogba kriv ?

IIIPlava Horda GGMU?
15:17

Jel ti gledas kako igra taj cirkuzant? Nisu napravili nijedan smislen napad sa njim u postavi, gubi svaku loptu, bez suta u okvir prvo poluvreme, cim je izasao Junajted dao gol, zato Pogba fanboyu bolje se ne brukaj ovakvim komentarima.