nedelja 05.07.2015.
17:56

Rano jutros po našem vremenu u Solt Lejk Sitiju se dogodilo nešto nezamislivo. Podatak za rubriku 'verovali ili ne'.

Beta/AP Photo/Orlando Sentinel, Stephen M. Dowell

Legendarni brazilski fudbaler Rikardo Kaka sinoć je isključen prvi put u svojoj igračkoj karijeri na utakmici MLS lige između Real Solt Lejka i Orlanda.

U video prilogu možete da vidite zbog čega.

Igrao se poslednji minut prvog pluvremena, istina je da je bivši fudbaler Milana i Real Madrida nagazio protivnika, ali se čini da to nije učinio namerno, tako da sudijsku odluku da mu dodeli crveni karton možemo da okarakterišemo kao prestorgu.

Drugi ugao:

Inače, meč je završen rezultatom 1:1, vodeći gol za goste sa Floride postigao je Kaka u petom minutu.