Kaen i Sent Etjen dobili kod kuće, Lil slavio u gostima

• Autor: Filip Mitrović

• 22. februar 2012.

• 20:43

Večeras su odigrane tri utakmice francuskog nacionalnog šampionata koje su ranije odložene tbog vremenskih neprilika.

Ekipa Kaena savladala je Okser rezultatom 2:1 na svom terenu. Gosti su poveli preko Kontoa u 59. minutu, ali su preokret doneli Traore u 71. i Nabab u 77. minutu.

Sent-Etjen je u uzbudljivom meču bio bolji od Lorijena 4:2. Svih šest golova viđeno je u drugom poluvremenu.

Gosti su poveli golom Mvuembe iz penala u 49. minutu, zatim je Aubamejang sa dva gola u 56. i 68. minuti doneo prednost domaćinu. Autret donosi Lorijenu poravnanje u 75. minutu. Do pobede Sent-Etjen dolazi u samoj završnici. Sako pogađa u 88. minutu za 3:2, a konačan rezultat postavlja Aubamejang, upisavši tako het-trik.

Lil je pobedio Sošo u gostima minimalnim rezultatom, a strealac je bio Ro u 76. minutu.