ponedeljak 23.12.2019.
12:17

Portugalac nije navikao na ovo.

Beta/AP Photo/Nasser Alharbi

Juventus je sinoć izgubio finale Superkupa Italije, što ujedno bio i drugi poraz Sarijevih momaka u tekućoj sezoni.

Simone Inzagi nastavlja da teroriše "staru damu" pošto su jedini tim koji je uspeo da ih savlada, prvo u Seriji A a zatim i sinoć u Rijadu.

Ovo je bio prvi poraz Kristijana Ronalda u finalima još od 2013. godine, Portugalac je odmah po dodeli srebrne medalje istu, ekspresno skinuo sa vrata. Jasno osvajač pet Zlatnih lopti nije navikao da gubi, poslednji poraz u finalima je došao još 17. maja 2013. godine kada su "jorgandžije" slavile posle produžetaka sa 2:1 u finalu kupa Španije.

Izgleda da kletva Juventusa u finalnim mečevima prelazi i na Portugalca.