subota 04.11.2017.
15:25

Stouk i Lester ponovo odigrali uzbudljiv meč, golovi kod njih ne izostaju.

Beta/AP Photo/Scott Heppell

Fudbaleri Stouka i Lestera remizirali su rezultatom 2:2 (1:1) u prvom meču 11. kola Premijer lige.

Heroj je bio rezervista Piter Krauč koji je ušao u igru u 69. minutu i u 73. pogodio za 2:2 tako što je došao do svog 52. gola glavom u PRemijer ligi.

Lester je u dva navrata vodio, najpre je Ibora bio na pravom mestu posle uigrane kombinacije iz kornera, pošto je iskoristio spuštanje glavom Megvajera i zategao loptu pod prečku.

Ipak, ubrzo je stigao odgovor, posle samo šest minuta, Čupo Moting je maestralno spjio Šaćirija sa golom, a ovaj je lako pogodio dalji ugao za 1:1 i tim rezultatom otišlo se na odmor.

Na isteku sata igre, Lester je ponovo poveo, Ndidi je proigrao Mareza, ovaj pogodio za 1:2.

Onda je usledio trenutak odluke po ko zna koji put, kada je ide, Mark Hjuz uvede Pitera Krauča da spasi tim. Visoki veteran je ušao u 69. minutu, a u 73. je posle Šaćirijevog kornera glavom zakucao za 2:2.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata, mada je Džejmi Vardi imao veliku priliku da donese pobedu svom timu.

Lester je ostao u sredini tabele, na 10. mestu sa 13 bodova, dok Stouk ima jedan manje i zauzima 14. poziciju.