subota 09.03.2019.
14:44

Srpski fudbaler postigao još jedan gol u dresu Kristal Palasa.

EPA-EFE/PETER POWELL

Kristal Palas je u okviru 30. kola Premijer lige dočekao Brajton na svom "Selhrst parku", nakon prvih 45 minuta gosti su imali gol viška.

Igrao se 19. minut kada je Tomkins loše procenio let jedne lopte, Marej je to iskoristio, pobegao mu i sjajnim udarcem matirao Guaitu.

Palas je dominirao do kraja prvog dela igre, ali nisu uspevali ozbiljnije da priprete Metiju Rajanu, te se sa 0:1 otišlo na odmor.

Odlično se branio Brajton, da bi nakon samo pet minuta igre u nastavku Preper skirvio jedanaesterac.

Oborio je Holanđanin Taunsenda na ivici sopstvenog kaznenog prostora, sudija Poson je pokazao na kreč.

Tu je na scenu, naravno, stupio kapiten Luka Milivojević.

Malo mu je vetar smetao da namesti loptu na belu tačku, kada je to konačno uradio, zaleteo se i rutinski smestio loptu u mrežu gostiju za 1:1.

Bio je to njegov deveti gol za Palas ove sezone, sa tim učinkom je najbolji strelac ekipe!