utorak 26.03.2019.
14:28

U prijateljskom meču odigranom u Seulu reprezentacija Južne Koreje je savladala Kolumbiju.

EPA-EFE/YURI KOCHETKOV

Reprezentacija Južne Koreje je danas ugostila reprezentaciju Kolumbije i na kraju je slavila sa 2:1.

Obe reprepzentacije su kombinovale, ali su najveće zvezde igrale danas, poput Sona, Falkaa ili Hamesa Rodrigeza.

Upravo je Son uspeo da dovede Korejance u prednost u 16. minutu, ali je Dijaz uspeo da izjednači u 49.

Samo devet minuta kasnije Li Jae-Sung je uspeo da donese pobedu domaćinima koji nisu zasluženo slavili u ovom meču, imajući u vidu broj šansi pred njihovim golom.

Hames Rodrigez je imao nekoliko veoma dobrih šansi, čak je i postigao gol koji je poništen zbog ofsajda. Jedan od junaka ovog meča je svakako golman Čo.

Napominjemo i pobedu Japana protiv Bolivije u prijateljskom meču koji je odigran u Kobeu, strelac jedinog gola bio je Nakadžima u 76. minutu.