Juve po navici, Nastasić kao špic!

• Autor: Boris Jovanović

• 07. mart 2012.

• 20:26

Juve golom Vučinića uzeo bod u Bolonji, ali je Milan sada bliže tituli. Matija Nastasić ponovo strelac, Ćezena plovi ka Seriji B.

Juventus je bio očajan u prvom poluvremenu, totalno nepovezan, bez prave prilike za gol. Bolonja se branila, čekala grešku rivala, kako to obično biva, pobegao je Di Vajo i lako matirao Bufona.

U nastavku slika se promenila, gosti su zaigrali bolje, Pirlo je majstorski poslužio Vučinića, Žile nemoćan, 1:1.

Do kraja utakmice, Markisio je imao meč loptu, promašio je zicer, mogao je i Borijelo da donese pobedu, ali su "Bjankoneri" odneli samo bod i sada su na -2 od Milana.

U Parmi uzbudljiv meč, Okaka je doveo Parmu do prednosti, Nastasić je svojim drugim golom u dva meča izjednačio, nakon udarca Vargasa. Fiorentina je stigla na prag pobede kada je Ćerći savladao Mirantea, ali je konačnih 2:2 doneo Đovinko.

U Ćezeni remi bez golova, Romanjoli su igrali bez isključenog Pudila, osvojili bod i najverovatnije se oprostili od Serije A.

Bolonja - Juventus 1:1
Parma - Fiorentina 2:2
Ćezena - Katanija 0:0