nedelja 20.09.2015.
17:00

Šampion se probudio, Pogba ih doveo do prvog trijumfa u sezoni. Sasuolo, sada po tradiciji ostao neporažen u Rimu, pa je veliki dobitnik kola Inter koji povećava prednost!

BETA/AP Photo/Tano Pecoraro

Juventus nije igrao dobro u prvom poluvremenu, praktično nismo videli nijednu priliku, ali je onda posle akcije Pereire, Pogba bio sam pred golom domaćina, pogodio je prečku, no lopta se od leđa golmana Lamane odbila u mrežu.

Odmah posle toga Izo je napravio drugi žuti, pa je gost imao i igrača više.

U drugom delu, penal za Juve, neoprezno je Figeiras udario Kjelinija, Pogba sa penala ne greši, 2:0 za Juve. To je bio i kraj nade za domaćina, probao je Pandev da vrati neizvesnost, imao par opasnih pokušaja, ali su gosti rutinski priveli utakmicu kraju i stigli do prve pobede u šampionatu. Ipak i dalje bode oči -8 u odnosu na Inter.

Golove sa "Marasija" možete videti ovde.

Sasuolo po tradiciji stvara probleme Romi. Gosti su utišali "Olimpiko" nakon što je Francuz Defrel pogodio ugao Šćešnjija.

Toti je do odlaska na odmor poravnao, njegov 300. gol, doduše bio je u ofsajdu, ali su sudije zažmurile.

Očekivao se preokret, umesto toga Politano je ušao iz drugog plana kraj skamenjene odbrane domaćih, pa su gosti opet poveli.

Na startu drugog poluvremena, novo izjednačenje. Posle kornera Salah je iz prve šutirao, matirao Konsiljija, 2:2. Do kraja su se ređale opasne situacije pred golom zeleno-crnih, tražila je i Roma penal posle sudara Dankana i Maikona. Na kraju je ostalo 2:2, drugi remi "Vučice" koja sada zaostaje za Interom.

Golove iz Rima možete videti ovde.

Torino je šokirao Zenginu Sampdoriju, sjajni Fabio Kvaljarela je sa dva gola za desetak minuta potopio Dorijane.

Francuz Munije je načeo Frozione u duelu timova koji su ušli iz Serije B, pa je Bolonja povela, a ispostavilo se da je to konačan rezultat.

U Bergamu su čekap poslednji trenutak, Atalanta je povela protiv Verone golom Maksija Moraleza u 90. minutu! Ipak, u sedmom minutu nadoknade Pisano poravnava i donosi gostima bod.

Inače, Boško Janković je isključen kod gostiju zbog duplog žutog kartona.

Izveštaj sa meča između Kjeva i Intera možete pročitati ovde.

Napoli - Lacio 20:45

Na tabeli vodi Inter sa 12 bodova, Torino je sakupio 10, Roma i Sasuolo po 8, Kjevo, Samp sa po 7...

22 Komentara

Gianluigi Buffon
Sunday, 20.09.2015
23:33

Можда је и боље не дати Максу оволику ширину клупе јер се изгуби комбинујући... по мени Дибала треба сваку играти да има што више утакмица у ногама јер ће он бити стуб тима уз дужно поштовање према Полу.

Juventus Torino
22:42

kako ce za par kola oni koji su otpisali juventus da se sjete svojih nepromisljenih izjava :D inter nije imao nikakvu igru,kao ni juventus..samo su imali srece da pobjede neke utakmice,dok je juventus dominirao i primio gol iz prvog udarca udinesea..slicno i sa chievom...ali doci ce sve na svoje mjesto..forza juve

INTERnacionalista
Monday, 21.09.2015
07:34

..jeste imali su srece da pobijede u sve 4 utakmice uz to prime 1 gol,bas su srecni,deda Mraz im igra trekvartistu!

14:42

da sretno i spretno....igra nula bodova..dokle ce to trajati? jedna sansa na utakmici maksimalno,mrtva igra...treba tako pobjedjivati jos 34 kola...

Iuvëntus
22:30

Nije mi jasno Dybalu drzat na klupi a Mandzukic mrtvi da ti igra.

po cetvrtu zvjezdicu
08:43

covjeka treba vratiti u formu a kad je top onda vjeruj mi moze nam puno pomoci svojom agresivom i trkom svakako a za dybalu imas pravo treba i on naci svoje mjesto u 11

DEL PIEROO
22:04

Sasuolo je jaka ekipa koja ce otkidati bodove i ostalim velikanima, Juve danas opet slabasno, dobili na misice... mora jos mnogo bolje, kad sam video stopere Djenove u toku napada na 60 metara od gola a cak ni Mandzukica ni na vidiku zapitao sam se da nisam promasio utakmicu, da ne gledam Barsu mozda... na redu je Fronsione, ne mora da bude petarda samo nek se vidi malo tecnije igre ovo ovako bode u oci, onda na red dolazi Napoli tu ce se vec videti koliko moze ova ekipa, bitno je samo da se poboljsa igra pre meca sa interom, da im pokazemo gde im je mesto :)

JUVENTIN
17:44

Dobro je mada igramo neuobicajeno defanzivno,djenova sa igracem manje ima veci posed celu utakmicu,jesu otisli pirlo i vidal,fale markizio i kedira ali nismo tako losi u sredini da je konstantno preskacemo i igramo na kontru,bice bolje u buduce svakako

Romanista
17:40

Losa igra ali ako vec spominjete ofsajd Totija ne bi bilo na odmet da se spomene i cist penal nad Rudigerom koji naravno nije sviran..Garsija umesto da napravi 2-3 izmene od utakmice sa barcom on maltene ceo tim promeni..Kad sam video Maicona i Torosidisa u prvih 11 smucilo mi se..Ucan i Vainqueur nikako da dobiju sansu uopste mi nije jasan,ubacuje Pjanica koji je bio povredjen i ocigledno nespreman jer je bio nevidljiv tokom cele utakmice kao i istroseni Radja.Totija treba ubacivati poslednjih 20-ak minuta jer on vise ne moze da igra od starta ni protiv slabije rangiranih timova to je i vrapcima poznato ali Garcia the mag ocigledno to ne vidi ili ne znam sta..Trecu sezonu kako nam jedan Sasuolo krade bod na Olimpiku,bruka!Ali naci ce sigurno violinista neko dobro opravdanje samo da nije on kriv.Bilo kako bilo Forza Roma idemo dalje

cammeclaudiomarchisionew
17:20

Uz lošu igru pobjeda bez primljenog gola , dobro idemo dalje istim tempom .F.J

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
17:17

cist penal nije sviran za romu kad je na kraju utakmice jedan igrac sasuola povukao rudigera

18:23

ti si izumio pesimizam

NIKE
19:45

Kako neće izumiti, kad ih Barca dere kao ja uštipke. Oni se prepadnu kad vide protivnika u crveno-plavom dresu. Čitav vijek su u podređenom položaju - moraju biti pesimistični.

No ®ules
17:14

Roma opet gubi bodove protiv slabijih ekipa, ali borice se oni za titulu, imaju mocan tim zaista. Mada, raduje me ovaj kiks :)