subota 24.10.2020.
20:35

Sjajan posao Marka Dmitrovića, pobedila i Osasuna za 100 godina postojanja.

EPA-EFE/Domenech Castello

Osasuna je na svom terenu savladala Atletik Bilbao rezultatom 1:0 u duelu u kom je gost bio nešto bolji rival, ali je domaćin na kraju slavio i pored samo dva šuta u okvir gola.

Jedini gol na ovom meču delo je Garsije iz penala u 81. minutu, a zanimljivo da je tri minuta ranije Arasate dobio drugi žuti karton pa je Osasuna praktično sa igračem menja savladala protivnika.

Brašanac zbog povrede nije igrao, a pomenimo i to da je Osasuna juče proslavila 100 godina postojanja i da je ova pobeda pravi poklon.

Sevilja je neprijatno iznenadila svoje navijače pošto je poražena na svom terenu od Eibara.

Jedini gol smo videli u prvom poluvremenu kada je Kike u 41. minutu savladao protivničkog golmana.

Jedan od junaka ovog susreta jeste i Marko Dmitrović koji je sa par fantastičnih intervencija sprečio Sevilju da dođe do izjednačenja. Poslednja i pred sam kraj, mnogi su videli loptu u golu.

Inače, Eibar je JEDINI tim koji je ove godine pobedio Sevilju na Pishuanu.