Junajted slavi, Tadić doneo pobedu Sautemptonu, Vordi je zvezda PL!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 07. novembar 2015.

• 17:54

Mančester junajted konačno je pobedio u Premijer ligi nakon dve utakmice na kojima nije postizao golove. Tadić sa penala postigao gol i doneo pobedu svom timu, Vordi nastavio da rešeta.

Daleko je Mančester junajted od dobre forme, ali su danas ipak uspeli da zabeleže tri boda u meču sa Vest Bromvičom.

Bio je Mančester danas bolji rival, ali umalo nisu ostali bez ta tri boda jer je Berahino propustio kolosalnu priliku u drugom delu meča da izjednači rezultat.

Imajući u vidu kako igra Mančester, teško je bilo verovati da mogu nakon toga do još jednog gola.

U prvom poluvremenu su puleni Luja Van Gala imali samo 1 šut u okvir gola, a početkom nastavka su konačno uspeli da pogode gol golmana Majhila.

Učinio je to na sjajan način Lingard u 52. minutu izvan kaznenog prostora.

Do kraja Marsijal je sjajno prošao do kaznenog prostora gostiju, nepropisno je zaustavljen od strane Mekolija koji dobija i crveni karton, a Mata je bez problema postigao novi gol za pobedu Junajteda od 2:0.

Golovi sa ovog meča OVDE.

roho lingard

Džejmi Vordi nastavlja da rešeta, danas je postigao svoj 9. gol na 9. uzastopnoj utakmici čime je ostao na samo jedan korak od nedodirljivog nekadašnjeg fudbalera Mančester junajteda, Ruda Van Nistelroja.

Danas je nakon gola koji je postigao Kante Lester došao do prednosti, da bi iz penala Vordi povećao na 2:0.

Sve što je Votford uspeo da uradi jeste da smanji rezultat na 2:1 i to iz penala preko Dinija.

Ekipa koja igra u sjajnoj formi jeste i Sautempton koji je zabeležio novu pobedu.

Danas su savladali po mnogima najslabiju ekipu u Premijer ligi, Sanderlend, sa 1:0, a jedini gol postigao je Dušan Tadić iz penala u 69. minutu.

Golom Housona Norič je stigao do pobede nakon 4 vezana poraza i to protiv sve slabijeg Svonsija, a Vest Hem i Everton su podelili bodove.

Lancini je doveo u prednost ekipu Vest Hema, da bi Lukaku izjednačio na 1:1 u 43. minutu.