petak 17.11.2017.
23:13

Monako izvukao bod na gostovanju novajliji u Ligi 1.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Fudbaleri Monaka osvojili su samo bod na gostovanju Amjenu, nakon 90 minuta bilo je 1:1 (1:0).

Domaćin je poveo 31. minutu, strelac je bio bivši igrač "Kneževa" Serž Gakpe.

Taj rezulat je ostao na snazi do kraja prvog dela igre, a onda je Monako došao do izjednačenja u 67. minutu, strelac je bio bivši igrač Partizana Stevan Jovetić.

Fabinjo je odlično prošao po desnoj strani, uočio je da je Jovetić u dobroj poziciji, proigrao ga je, a ovaj je odmerenim udarcem zatresao mrežu rivala.

Njegov drugi gol u dresu "Kneževa" pogledajte u nastavku.

Do kraja ipak nije bilo promene rezultat, Monako je neočekivano kiksnuo na gostovanju ekipi koja je minule sezone ušla u najviši rang takmičenja.

"Kneževi" su sada drugi na tabeli sa tri boda manje od PSŽ, ali i utakmicom više, dok je Amjen ovim bodom došao do 17. mesta na tabeli.