08:18

Volfsberger ipak nije mogao da sačuva vođstvo nakon izlaska iz igre mladog reprezentativca Srbije.

EPA-EFE/ARMANDO BABANI

Mladi reprezentativac Srbije Dejan Joveljić polako počinje da pokazuje svoje neosporne kvalitete.

Ajntraht ga je pozajmio Volfsbergeru za koji je proteklog vikenda postigao pogodak u remiju sa Ridom 1:1 u okviru devetog kola austrijske Bundeslige.

Joveljić je imao nekoliko veoma dobrih šansi pre nego što se u 54. minutu odlično snašao u kaznenom prostoru i lukavo savladao golmana gostujuće ekipe.

Na terenu je ostao do 75. minuta kada je zamenjen, da bi Rid u 85. minutu sa penala ipak stigao do boda.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde je u Volfsbergeru od početka sezone odigrao 13 utakmica i postigao četiri gola, dodavši pritom i jednu asistenciju.

Gol Joveljića pogledajte na snimku ispod od 3.06.