Jokanu i Mitru stigle sjajne vesti, poraz Kardifa bez Grujića! Još dva kola do kraja, evo kakav je raspored!

utorak 24.04.2018.
22:39

Poslednja dva kola doneće mnogo uzbuđenja u borbi za drugo mesto i plasman u Premijer ligu!

cardiffcityfc.co.uk

Ekipe Derbija i Kardifa večeras su odigrale svoju zaostalu utakmicu, a posle preokreta u drugom poluvremenu, slavio je domaćin sa 3:1.

Kardif je večeras nastupio bez srpskog reprezentativca Marka Grujića, koji je meč odgledao sa klupe za rezerve, ali je prvo poluvreme pripalo gostima koji su golom Patersona poveli u 28. minutu.

Njegov gol je obeležio ovaj deo igre, a preokret je najavio Žerom, izjednačujućim pogotkom u 69. minutu utakmice. Još teži udarac Kardifu zadao je rezervista domaćih Vidra u 82. minutu, a sve dileme oko pobednika rešio je Žerom, svojim drugim golom na isteku 90. minuta, za konačnih 3:1 u korist Derbija koji je tako značajno uvećao svoje šanse za plasman u plej-of.

Dva kola pre kraja ligaškog dela sezone, Kardif je ostao na samo bod više od trećeplasiranog Fulama i biće veoma zanimljivo koja će od ove dve ekipe izboriti direktan plasman u Premijer ligu, a koja će morati da sreću traži u plej-ofu.