subota 21.10.2017.
17:55

Ekipa Fulama doživela je poraz u Birmingemu.

fulhamfc.com

U okviru 13. kola engleskog Čempionšipa, Aston Vila je ugostila Fulam, domaćini su slavili sa 2:1 (1:1).

Poveli su izabranici Stiva Brusa u 23. minutu, strelac je bio veteran Džon Teri. Pogodak bivšeg kapitena Čelsija i engleske reprezentacije pogledajte OVDE.

Gosti sa "Krejven Kotidža" ipak dolaze do izjednačenja, igrao se drugi minut nadoknade u prvom poluvremenu, strelac je bio norveški reprezentativac Johansen.

Ipak, nakom samo četiri minuta igre u nastavku, Aston Vila dolazi do nove prednosti, strelac je bio Adoma, na asistenciju Kođije.

Do kraja nije bilo promene rezultata, te je ekipa iz Birmingema upisala nova tri boda.

Aston Vila je sada na petom mestu na tabeli sa 22 boda, dok je Filam pao na 11. mesto sa četiri boda manje.