• Autor: Nikola Miloradović

• 20. avgust 2016.

• 19:02

Izabranici sprskog stratega su i dalje neporaženi, dok je Benitez uspeo da izvede "Svrake" na pravi put.

Briljirao je Fulam u prvom poluvremenu, a prednost im je doneo mladi Rajan Sesenjo.

Nešto više o njemu i njegovom golu pogledajte OVDE.

Ipak su u drugom delu igre pali izabranci Slaviše Jokanovića, te je Kardif uspeo da dođe i do preokreta.

Da Velšani ne odnesu sve bodove sa "Krejven Kotidža" postarao se Mekdonald golom u 86. minutu susreta, te je na kraju na semaforu stajalo 2:2.

Što se tiče Njukasla, oni su došli do novog trijumfa.

Nakon dva uvodna poraza uspeli su da se dignu i savladaju Reding u trećem kolu, a sada su u gostima uspeli da dođu do dodatna tri boda, kako su savladali Bristol.

Bile su "Svrake" bolje tokom većeg dela susreta, a pobedu je doneo ko drugi nego Dvajt Gejl, svojim četvrtim golom u sezoni.

Na kraju je ostalo 0:1 u korist Njukasla, a treba dodati da Aleksandar Mitrović nije bio u sastavu kako je odradio i poslednji meč suspenzije.

U narednom kolu na "Sent Džejms Parku" protv Brajtona treba očekivati srpskog reprezentativca u startnih 11, kako se Benitez u više navrata žalio da mu "Mitrogol" nedostaje u napadu.

Sve rezultate odigranih mečeva trećeg kola pogledajte u nastavku.

Šefild Vensdej - Lids 0:2
Birmingem - Vuvlerhemton 1:3
Blekburn - Barton 2:2
Bristol Siti - Njukasl 0:1
Fulam - Kardif 2:2
hadersfild - Barnsli 2:1
Notingem - Vigan 4:3
Kvins Park Rendžers - Preston 0:2