• Autor: Boban Filipović

• 07. februar 2015.

• 21:02

Ekipa koju predvodi srpski trener Slaviša Jokanović danas je pred svojim navijačima minimalcem dobila Blekburn i nakon 29. kola u Čempionšipu nalazi se na poziciji koja vodi u pjel-of razigravanje za PL.

Jedini gol za Votford postigao je nigerijski napadač Igalo u 83. minutu utakmice. Jokanovićev tim je na šestom mestu na tabeli sa sedam bodova manje od vodećeg Bornmuta.

Srpski fudbaleri, Miloš Veljković i Marko Dmitrović su danas nastupili za Čartlon Atletik na gostovanju u Midlsbrou. Domaćin je trijumfovao na 'Riversajdu' rezultatom 3:1, a Veljković je u 35. minutu utakmice izašao iz igre, verovatno zbog povrede.

Dodajmo i to da je Nikola Žigić odigrao poslednjih desetak minuta za Birmingem Siti protiv Fulama na 'Krejven Kotidžu'. Meč u zapadnom Londonu završen je nerešenim rezultatom 1:1.