Jojić ponovio majstoriju sa derbija!

• 02. avgust 2015.

• 17:24

Srpski internacionalac Miloš Jojić postigao je izuzetno lep pogodak za Keln u trijumfu "Jarčeva" nad Valensijom. Pogodak iz slobodnog udarca podseća na majstoriju sa 144. "večitog derbija".

Bivši fudbaler Partizana i Borusije iz Dortmunda Miloš Jojić rešio je pitanje pobednika u kontrolnom susretu koji su Keln i Valensija odigrali u sklopu priprema za novu sezonu.

"Jarčevi" su slavili rezultatom 3:2 (2:1) a ispostavilo se da je srpski reprezentativac trećim pogotkom za Keln stavio tačku na trijumf bundesligaša u duelu sa Valensijom.

Ekipa Petera Stegera stigla je do prednosti od dva gola već do 22. minuta susreta. Prva dva gola za Keln postigli su Filip Hosiner i Kevin Fogt a "Slepi Miševi" su preko Fuega uspeli da smanje na 2:1 do odlaska na odmor.

Nedugo nakon što je počelo drugo poluvreme, na scenu je stupio Miloš Jojić pošto je Keln dobio prekršaj u opasnoj zoni. Srpski internacionalac preuzeo je odgovornost i teledirigovanim udarcem pogodio unutrašnji deo stative posle čega je lopta završila iza linije.

Premda putanje lopti nisu bile identične, današnji pogodak Miloša Jojića podseća na gol koji je bivši fudbaler Partizana postigao u 144. "večitom derbiju" kada je rešio pitanje pobednika i stavio tačku na šampionsku trku.

Valensija je nakon pogotka Miloša Jojića uspela da postigne drugi gol na meču preko Alvara Negreda pa se ispostavilo da je majstorija srpskog reprezentativca bila presudna za trijumf "Jarčeva".

Келн - Валенсија 3:2 (2:1)Трећи погодак за "Јарчеве" постигао је српски интернационалацМилош Јојић из слободног ударца у 51. минуту сусрета!

Posted by Bundesliga - nemački fudbal on недеља 2. август 2015.