Jeste li videli gol Mudrinskog?

• 09. novembar 2013.

• 09:40

Srpski fudbaler Ognjen Mudrinski postigao je svoj drugi gol za Grojter Firt u pobedi tog tima nad Paderbornom u Cvajti.

Fudbaleri Grojter Firta prekinuli su seriju poraza početkom meseca a dana su vezali drugi uzastopni trijumf u Cvajti.

"Zeleni" su na svom terenu savladali ekipu Paderborna rezultatom 3:0 (2:0) a u strelce se upisao i srpski fudbaler Ognjen Mudrinski.

Bivši napadač Crvene zvezde pogodio je u 34. minutu, samo četiri minuta posle vodećeg pogotka Grojtera koji je postigao Štiber.

Isti igrač je u 83. minutu postavio konačnih 3:0 svojim drugim golom a Grojter je lako održao prednost jer je Paderborn ostao sa dva igrača manje u drugom delu meča.

Grojter nakon 14 odigranih utakmica zauzima drugu poziciju na tabeli i jedan je od glavnih konkurenata za povratak u Bundesligu.