Jermeni pogađaju svoju mrežu, Albanci nadomak prvenstva

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 11. oktobar 2015.

• 18:44

Reprezentacija Albanije nalazi se na korak od istorijskog uspeha pošto na poluvremenu protiv Jermenije vode sa 2:0.

Dok reprezentacija Srbije igra svoj poslednji meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Francuskoj naredne godine protiv Portugala, u Jermeniji su se sastali domaći sa Albanijom kojoj je potrebna pobeda za plasman u Francusku.

Dešava se scenario kakav su priželjkivali reprezentativci Albanije i njihovi navijači, oni vode sa 2:0, postigli su dva gola za 14 minuta na ovom meču iako su do sada u kvalifikacijama postigli svega 4 ukupno na 7 utakmica.

Jermeni su postigli dva autogola, prvi je postigao Hovhanišijan, dok je drugi postigao Arzumanijan, mada je kod drugog donekle nejasno da li je baš on zakačio loptu ili ju je dodirnuo zajedno sa Šimitijem.