Je l' pogodio neko tačan rezultat u Minhenu?

• Autor: Miloš Marković

• 30. april 2014.

• 09:41

Da vam je neko pre sinoćne utakmice rekao da će Real Madrid aktuelnog prvaka Evrope da ispraši sa četiri gola, da li biste mu poverovali? Retki su oni koji su svoju viziju i materijalizovali...

Uzbudljivo veče na Alijanc Areni...

Sjajna koreografija domaćih navijača, atmosfera na kojoj se gradi optimizam i uliva motiv. Velika počast preminulim herojima, Titu Vilanovi i našem Vujketu, svi uslovi za fudbalski spektakl bili su ispunjeni, spektakl se i desio!

Priznaće nam i najvatreniji navijači Real Madrida da ipak nisu očekivali ovakav razvoj situacije. Tri gola u mreži domaćeg tima za samo 35 minuta, konačna pobeda od četiri data i bez primljenog gola je scenario koji je retko ko predvideo.

Istina, videsmo da je u tome uspeo jedan od naših čitalaca, pitamo ga da li je materijalizovao svoju viziju?

Jer, ono što je uradila hrabra devojka na tviteru poznata pod imenom @niamh_gilleece iz Dablina, inače veliki fan Danijela Staridža, za svaku je pohvalu!

Naime, ona je preko noći postala hit na ovoj društvenoj mreži, a glavni razlog je taj, ne što je samo pogodila tačan rezultat u Minhenu, već taj što je svoju ideju i viziju unovčila!

Otišla je do kladionice, izdvojila skromnih 4 eura i stavila ih na tačan rezultat od 0:4. Igra nerava trajala je od 34. do 90. minuta kada je ova srećna i/ili veoma pametna devojka osvojila 804 eura!