Jang bojs spreman za Beograd, "poker" golova u mreži Ciriha!

subota 24.08.2019.
21:22

Ekipa Jang bojsa imala fantastičan završetak meča.

EPA-EFE/PETER KLAUNZER

Protivnik Crvene zvezde u okviru plej-ofa kvalifikacija za ligu šampiona, Jang bojs, danas je bez ikakvih problema savladao Cirih rezultatom 4:0 (1:0).

U veoma jakom sastavu je nastupio tim Jang bojsa danas protiv Ciriha, što pokazuje i krajnji rezultat. Do prednosti od 1:0 domaćin je stigao već u 29. minutu kada je Brečer postigao autogol.

U nastavku još tri gola u mreži gostiju, prvo je Nsame pogodio u 60. minutu, potom je Ngamaleu iz penala povisio na 3:0, da bi konačnih 4:0 postavio Gaudino u 77. minutu.

Dakle, Jang bojs sa većim samopouzdanjem putuje u Beograd gde ga u utorak očekuje utakmica protiv Crvene zvezde u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.