nedelja 18.02.2018.
18:30

Fudbaleri Jang Bojsa slavili su na svom stadionu u duelu 22. kola.

Epa/Peter Klaunzer

Ekipa iz Berna slavila je protiv ekipe Tuna sa 3:1 (2:0) i tako dodatno povećala prednost na čelu tabele.

Poveli su golom bivšeg napadača PSŽ Giljema Oroa u 23. minutu, da bi sedam minuta kasnije Asale povećao prednost domaćina.

U nastavku su gosti uzvratili preko Hedigera u 68. minutu, da bi samo minut kasnije Sulejmani pronašao Oroa, koji postiže svoj drugi gol na susretu i vraća dva gola prednosti ekipi iz prestonice. Sulejmani je tako došao do svoje treće asistencije, a sa 10 postignutih golova je i dalje najbolji strelac švajcarske Super Lige.

Do kraja nije bilo promene rezultata, te je Jang Bojs slavio i napravio osam poena prednosti na čelu tabele u odnosu na drugoplasirani Bazel, koji je juče poražen na svom stadionu od Sent Galena.