Jang bojs igra derbi - Sulejmani pogodio, ovo je sastav i za Partizan?

nedelja 19.11.2017.
16:51

U susret utakmici protiv Partizana u četvrtak u Humskoj, ekipa Jang bojsa danas igra derbi meč 15. kola šampionata Švajcarske.

Epa/Sergey Dolzhenko

Rival vodećem timu tamošnje Superlige je ekipa trećeplasiranog Ciriha, a posle prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Jang bojs je današnji meč počeo u sledećem sastavu: Fon Balmos, Mbabu, Kasim Nuhu, Fon Bergen, Mvula Lotomba, Fasnaht, Sou, Sanogo Žunior, Sulejmani, Asale, Nsame.

Ako ovaj sastav uporedimo sa onim koji je sa Partizanom igrao nerešeno, 1:1 u Ligi Evrope (Fon Balmos - Mbabu, Fon Bergen, Nuhu, Lotomba - Fasnaht, Sanogo, Sou, Sulejmani (Od 84. Šik) - Nsame, Asale (Od 67. Ngamelu)), videćemo da je to praktično ista startna postava i da tih 11 možemo očekivati i u četvrtak u Humskoj.

Inače, Cirih je u 34. minutu poveo autogolom Nsamea, a samo dva minuta kasnije domaći su iznudili jedanaesterac koji je u gol pretvorio Miralem Sulejmani.