nedelja 01.10.2017.
17:51

Rival Partizana u Ligi Evrope, nalazi se u dobroj formi.

Epa/Peter Klaunzer

Ekipa Jang Bojsa savladala je Sent Galen na svom terenu sa ubedljivih 6:1 (1:0).

Nije delovalo da se gostima sprema katastrofa nakon prvih 45 minuta, domaći su poveli u 3. minutu preko Asalea, ali to je bio i jedini gol u prvom poluvremenu.

Prednost domaćina je povećako Mbabu nakon manje od dva minuta igre u nastavku, ali je srpski internacionalac Danijel Aleksić uzvrato sa kreča samo šest minuta kasnije.

Gol bivšeg napadača Vojvodine i Sent Etjena kao da je razbesneo domaću ekipu, koja u tom trenutku "ubacuje u drugu".

Samo dva minuta kasnije vratili su dva gola prednosti, strelac je bio Asale, a onda je na isteku jednog časa igre na 4:1 povisio Nsame.

Nekih 10ak minuta kasnije Kasim postiže peti gol za Jang Bojs, a fudbaler koji je u Ligi Evrope postigao gol protiv Partizana, Fašnaht, postavlja konačnih 6:1 u 76. minutu susreta.