Italija deklasirana na ''Bernabeu'', Špancima Rusija na vidiku!

• 02. septembar 2017.

• 22:52

Sjajni Isko centralna figura večerašnjeg meča, Morata dotukao ''Azure'' u nastavku.

Iako nam je u prvom planu Grupa D i situacija oko plasmana Srbije na Mondijal, veoma zanimljivo bilo je i u Grupi G, gde su snage odmerile selekcije Španije i Italije.

Španci su na ''Bernabeu'' slavili sa ubedljivih 3:0 i učvrstili se na prvom mestu na tabeli sa 19 bodova, tri više od Italije.

OVDE možete da vidite detalje iz prvog poluvremena i Iskove majstorije, a u nastavku Alvaro Morata je u 77. minutu postavio konačnih 3:0.U prilogu je njegov gol.

U istoj grupi, Makedonija je golom Pandeva kao gost savladala Izrael, a Albanija je na svom terenu rutinski savladala Lihtenštajn sa 2:0.

--
Standings provided by Sofascore LiveScore

U Grupi I, preneli smo već da je meč između Hrvatske i Kosova prekinut zbog nevremena, Ukrajina je na svom terenu savladala Tursku sa 2:0 i izbila na prvo mesto, ali uz meč više od Hrvata.

Takođe, Finska je na svom terenu savladala Island sa 1:0 i Islanđanima  znatno umanjila izglede za plasman na jedno od prva dva mesta.