utorak 26.12.2017.
14:05

Bravo majstore!

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Najboljem napadaču Premijer lige bilo je potrebno samo 22. minuta da danas uđe u istoriju.

Kejn je posle asistencije Kristijana Eriksena glavnom ćušnuo loptu u mrežu i tako oborio rekord Alana Širera po broju golova u jednoj kalendarskoj godini.

Širer je postigao 36 pogodaka 1995. godine nastupajući za Blekburn, rekord je trajao 22 godine, a danas je Kejn postigao svoj 37.gol u 2017.

Kejnov pogodak pogledajte OVDE.

Samo nekoliko minuta kasnije, Kejn je iskoristio pas Sona i sa dva metra neometano pogodio za 2:0 i tako stigao i do svog 55. pogotka u kalendarskoj godini, prestigavši Lionela Mesija!

16:24

Bravo Hari vrhunski si napadac,ove sezone opet zlatna kopacka premijer lige a za zlatnu kopacku evrope ces jos morati da se oznojis...Cavani,Mesi,Icardi,Kane,Lewandowski,Salah,imobile bice Festa do kraja sezone ko ce biti najbolji strelac evrope...

Brat Rodrigoo
16:09

Hari ce ga srusit i na vjecnoj listi strijelaca ako ostane u engleskoj.

16:25

Jos tri ovakve sezone i to je to...

_mladen_
15:56

Ode Kejn u Real.

16:26

Ne znam da li b ise on uklopio u njihov sistem igre,englezi tradicionalno igraju lose u spaniji...Tu je i hijerarhijski sistem sto znaci zna se ko mora najvise da sutira i kome mora da se asistira...da li ce kejn da prihvati ulogu benzeme?

_mladen_
16:39

Pazi, Ronaldovo vreme prolazi, upravo treba neko kao Kejn da dodje i da ga otera. Vise smeta ekipi, nego sto doprinosi i Ronaldo a i Benzema.

Liverpul Crna Gora
15:52

Svaka cast, top napadac!!!

El Nindža
15:43

I šta sad, Kejn je najbolji igrač na planeti? Po analogiji, jedino što nije imao sreće da njegov tim osvoji neki trofej i marketinški nije zanimljiv. Na stranu to, svaka čast na dostignuću

16:31

Kane je najbolji napadac za ovu kalendarsku godinu i to je njegova titula...On nije kristijano da na osnovu golova uzme titulu najboljeg igraca iako igra u slabijem timu i fizicki zahtevnijoj ligi...Sto se tice Mesija pored golova tu su i asistencije,man of the match nagrade,kreirane sanse,driblinzi i prosek ocenjenosti po utakmici koji mu je oko 8.5 trenutno ili 8.2...Sve u svemu kane ako hoce zlatnu loptu pored golova mora imati trofej lige sampiona..

El Nindža
17:18

Prvi deo mog komentara je bio ironičan, aludirao sam na osvajanje zlatne lopte jednog igrača koji je na leđima tima osvojio idividualno priznanje.