Isključenje Sisea, preokret Vulvsa, Sanderlend slavio na ''Britaniji''...

• 04. februar 2012.

• 17:56

Odigrano je još pet mečeva 24. kola Premijer lige. Od domaćih ekipa jedino Norič trijumfovao. QPR vodio protiv Vulvsa, koji su u nastavku iskoristili isključenje Sisea i osvojili bodove. Sanderlend, takođe sa igračem više, slavio protiv Stouka.

Džibril Sise je danas imao neslavan nastup u dresu Kvins Park Rendžersa.

Posle koškanja i pokušaja ''isterivanja pravde'' sa Džonsonom, zimsko pojačanje QPR-a dobio je direktan crveni karton prvi vođstvu svoje ekipe od 1:0 golom Zamore.

Prednost igrača više Vulvsi su iskoristili u nastavku i golovima Džarvisa i Dojla došli do sva tri boda.

Sličnu ''olakšicu'' imao je i Sanderlend na gostovanju protiv Stouka. Robert Hut je isključen u finišu prvog poluvremena, da bi gosti u nastavku golom MekKlina došli do trijumfa.

Tri boda u gostima osvojio je i Svonsi protiv VBA, iako su domaći poveli početkom drugog poluvremena. Svonsiju je za preokret trebalo svega pet minuta, zahvaljujući golovima Sigurdsona i Grejema.

Everton je osvojio bod na gostovanju Viganu, a čast domaćih ekipa spasao je Norič pobedom nad Boltonom.