Interu prijaju gostovanja

• 16. septembar 2012.

• 22:42

U poslednjoj utakmici trećeg kola italijanske Serije A, Inter je večeras kao gost savladao ekipu Torina i napravio odličnu uvertiru pred start u Ligi Evrope i duel sa Rubinom.

Posle poraza od Rome na svom terenu u prošlom kolu, Inter je večeras u utakmici trećeg kola zabeležio drugi trijumf na gostovanjima u novoj sezoni Serije A.

Posle Peskare u prvom kolu, pred Stramaćonijevom ekipom večeras je oružje položila i ekipa Torina, a ''neroazuri'' su na kraju slavili rezultatom 2:0.

Inter je ''na vreme'' stigao do vodećeg gola, već u 13. minutu preko Dijega Milita, pa je u nastavku meča znalački čuvao to vođstvo.

Ipak, da trijumf bude ubedljiviji, pobrinuo se u 83. minutu Antonio Kasano, koji je petnaestak minuta ranije zamenio Snajdera. Milito je ovog puta bio u ulozi asistenta, a Kasano je iz ''srca šesnaesterca'', posle lepe varke protivničkog igrača, osigurao trijumf svom timu, inače jednom od Partizanovih rivala u Ligi Evrope.

Inter je večeras nastupio u sledećem sastavu: Handanović, Džonatan (Alvarez od 46.), Ranokija, Žuan, Nagatomo, Zaneti, Guarin (Gargano od 81.), Kambijaso, Pereira, Snajder (Kasano od 66.), Milito.