• 22:42

Inter je ponovo na drugoj poziciji nakon 11 kola Serije A.

Ekipa Intera je ponovo slavila.

Oni su uspeli da savladaju Veronu nakon dosta muke, na kraju je bilo 1:2 (0:1).

Nije bilo previše šansi u prvom poluvremenu, ali je Inter uspeo da iskoristi priliku koja se ukazala nakon odličnog proigravanja Antonija Kandreve.

Centaršut je stigao sa desne strane, Borha Valero je sjajno reagovao i pogodio gol za 1:0.

Nakon 13 minuta igre u drugom poluvremenu u igru ulazi Đampaolo Pacini, a nakon prekršaja koji je napravio Handanović, upravo je Pacini bio strelac za 1:1 sa bele tačke.

Ovaj rezultat je bio na snazi svega 8 minuta, pošto je Ivan Perišić nakon odbijene lopte postigao fantastičan pogodak za 1:2, čime je postavio konačan rezultat.

Inter je sada ponovo pretekao Juventus na tabeli Serije A, ima 29 bodova i ispred njih je samo Napoli sa 31 osvojenim bodom. Sa druge strane, Verona ostaje na 6 bodova, nalaze se u zoni ispadanja na 19. mestu i samo je Benevento trenutno slabiji od njih, ekipa koja ima sve poraze u dosadašnjem toku šampionata.