Internet gori, Mitar ''totalno poludeo''!

• 28. septembar 2016.

• 23:14

Način na koji je naš reprezentativac proslavio pobedonosni pogodak Njukasla, a u režiji njegovog saigrača Gejla, dugo će se prepričavati!

Iako je u isto vreme u Ligi šampiona odigrano nekoliko spektakularnih mečeva, uz mnoštvo uzbuđenja i preokreta, Aleksandar Mitrović bi mogao da ih sve zaseni!

Njegovo pozitivno ''fudbalsko ludilo'' večeras je ponovo došlo do izražaja, u čudesnoj utakmici između Njukasla i Noriča (4:3).

Kako smo i objavili u izveštaju, Njukasl je do pobede došao posle velikog preokreta u sudijskoj nadoknadi, a nedugo pošto je Mitrović dobio priliku da zaigra.

On je samo dva minuta od ulaska u igru zaradio žuti karton, ali je po ko zna koji put pokazao neverovatnu želju u dresu Njukasla, pa njegovoj radosti nije bilo kraja kada je Gejl u 95. minutu postigao pobedonosni gol.

U prilogu pogledajte način na koji je popularni Mitar proslavio ovaj Gejlov gol.

Ovo se zaista retko može videti! Ali, od Mitra se sve može očekivati!