Inter bez Evrope!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 23. maj 2015.

• 22:39

Interu je ostalo da odigra samo još jedno kolo do kraja šampionata, a naredne sezone neće igrati u evropskom takmičenju.

Ekipa Roberta Manćinija naredne sezone neće igrati u evropskim takmičenjima pošto su danas poraženi na gostovanju ekipi Đenove koja je na pragu Lige Evrope.

Inter je vodio čak dva puta, ali su domaćini na kraju uspeli da preokrenu rezultat i da slave sasvim zasluženo sa 3:2.

Ikardi je doveo svoju ekipu u vođstvo nakon 19 minuta, da bi Pavoleti izjednačio u 24. minutu. Ipak, Rodrigo Palasio donosi novu prednost Interu i veliku radost navijačima tog tima.

Od tada, đenova nešto bolji tim, a izjednačenje smo videli u 41. minutu, strelac je bio Lestien.

Ernaneš i Brozovič koji je pogodio prečku su imali svoje prilike da donesu Interu bodove, ali nisu uspeli da ih iskoriste, a kazna je usledila u 89. minutu meča.

Edenilson je izveo slobodan udarac, a Kučka je najviše skočio i poslao loptu u mrežu za veliku pobedu njegovog tima!