Impresivna tri minuta na ''Vila Parku'', bodovi Boltonu!

• 24. april 2012.

• 22:44

U odloženoj utakmici 29. kola Premijer lige, Bolton je kao gost savladao Aston Vilu, posle neverovatna tri minuta sredinom drugog poluvremena.

Fudbaleri Boltona odneli su ceo plen iz Birmingema, gde su večeras gostovali ekipi Aston Vile.

Bolton je slavio rezultatom 2:1, a sva tri gola postignuta su u razmaku od tri minuta - od 61. do 63!

Golom Vornoka Vila je povela u 61. minutu, a onda je uspedio najbrži mogući preokret!

U narednom minutu dosuđen je penal za Bolton koji je realizovao Petrov, da bi novi šok za domaće usledio u narednom napadu ekipe Ovena Kojla. N'Gog je naterao Givena da ponovo vadi loptu iz mreže i to se ispostavilo kao odlučujući trenutak ovog meča.

Ovom pobedom Bolton je umnogome uvećao svoje šanse u borbi za opstanak. Sa 33 osvojena boda pretekao je Blekburn i sada ekipu Boltona samo bod deli od ekipa van zone ispadanja.