Igrali Udineze i Peruđa, rezultat NEVEROVATAN!

četvrtak 30.11.2017.
19:56

Prosto da ne poveruješ kojim rezultatom se završila utakmica Udinezea i Peruđe u okviru italijanskog kupa.

Beta/Angelo Carconi /ANSA via AP

Kup Italije se nastavio danas, a prvi meč su igrali Udineze i Peruđa na "Dačija areni".

Prosto je neverovatno kojim rezultatom se završio meč, videli smo čak 11 golova, a pobedu je ostvarila domaća ekipa rezultatom 8:3.

Danilo je doveo Udineze u prednost u 17. minutu, Maksi Lopez je povisio na 2:0 u 34. minutu da bi Lazanja u 40. doneo još veću prednost. Ipak, iz penala gosti u 45. minutu stižu do smanjenja rezultata na 3:1 preko Ćerija.

U nastavku još veća goleada, Maksi Lopez je postigao novi gol, Bjanko smanjio na 4:2, a neizvesnost je nastala kada je Mustaćio postigao gol za Peruđu, bilo je tada 4:3.

Onda Maksi Lopez nastavlja da teroriše, postiže nova dva gola u 63. i 70. minutu, da bi do kraja utakmice Ingelson i Jankto postavili konačan rezultat - 8:3!