nedelja 09.02.2020.
23:48

"Rosoneri" su doživeli porazu u derbiju Milana.

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Večeras je na "Đuzepe Meaci" odigran milanski derbi, Inter je slavio sa 4:2 (0:2) nakon velikog preokreta.

Zlatan Ibrahimović je asistirao Rebiću kod vodećeg pogotka "Rosonera", da bi se potom i sam upisao u listu strelaca.

Ipak, to nije bilo dovoljno ni za bod, Inter je u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat i upisao trijumf, postigli su Konteo vi puleni po povratku sa pauze čak četiri pogotka, dok je Eriksen iz slobodnjaka pogodio i prečku.

Nakon utakmice se oglasio i Zlatan Ibrahimović, kojem je bilo teško da objasni šta se dogodilo sa Milanom u drugom poluvremenu, ali ističe i da je od velikog rivala očekivao više.

"Teško je objasniti šta se dogodilo.

Na poluvremenu smo rekli sebi, prvih 15 minuta u drugom delu će biti ključno, a u tih 15 minuta smo primili dva pogotka.

Prestali smo da igramo, tim je prestao da veruje, prestali smo da vršimo presing, nismo se dovoljno dobacivali. Od izjednačenja nadalje, sve se raspalo.

Mislim da je veliki deo toga do iskustva, jer morate da znate kako da kontrolišete utakmicu kada vodite 2:0, a ne samo kako da pobedite na kraju.

Čudno je, jer je naše prvo poluvreme bilo praktično savršeno. Očekivao sam više od Intera i nisu u prvom poluvremenu nije ličili na tim koji je vredan drugog mesta. Nakon pauze jesu