Ibra nije svemoguć

• 04. avgust 2012.

• 21:54

Pari Sen Žermen nije uspeo da savlada Barselonu uprkos činjenici da je Zlatan Ibrahimović svojim golom najavio preokret na večerašnjem prijateljskom susretu. Na kraju, Katalonci bolji posle izvođenja jedanaesteraca.

Izabranici Karla Anćelotija nisu uspeli da savladaju Barselonu na svom terenu na prijateljskom susretu koji je igran u sklopu "Trofeja Pariza".

Pari Sen Žermen je nakon sat vremena igre imao deficit od dva gola koja su za viceprvaka Španije postigli Rafinja u 7. i Mesi u 54. minutu iz penala.

"Sveci" su se konsolidovali u 60. minutu pošto je Zlatan Ibrahimović bio precizan sa bele tačke i smanjio rezultat na 1:2.

Do kraja meča Parižani su na sve načine pokušavali da dođu do izjednačenja što im je pošlo za rukom u 82. minutu kada je Kamara bio precizan.

Regularni deo meča završen je bez pobednika a prilikom izvođenja penala Barsa je pokazala kvalitet i na kraju trijumfovala sa (1:4).

U penal seriji istakao se rezervni čuvar mreže Katalonaca Pinto koji je odbranio dva jedanaesterca igračima Pari Sen Žermena.