nedelja 26.11.2017.
19:52

Ni pobeda nad Arsenalom u Ligi Evrope nije promenila stvari na bolje 'Jarčevima' na domaćoj seceni.

EPA-EFE/EPA/SASCHA STEINBACH

Na spuštanju zavese na 13. kolo Bundeslige Keln je poražen pred svojim navijačima od Herte - 0:2.

Strelac oba gola na utakmici odigranoj na 'Rajn-Enerdži' stadionu bio je bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević.

Vedo je doveo goste iz Berlina u vođstvo u 17. minutu utakmice, a pobedu potvrdio sa 'bele tačke' sredinom drugog poluvremena.

Miloš Jojić je bio u startnoj postavi 'Jarčeva', ali ga je trener Štoger zamenio na poluvremenu.

Herta se ovom pobedom vratila u sredinu tabele, dok Keln ostaje zakovan za dno sa samo dva osvojena boda.