I to se dogodilo! PSŽ izgubio u meču od 100 minuta!

subota 02.12.2017.
19:00

Prvi poraz Parižana u Ligi 1.

EPA/ETIENNE LAURENT

Fudbaleri Pari sen Žermena doživeli su prvi poraz ove sezone u Ligi 1, pošto je danas slavio Strazbur kao domaćin rezultatom 2:1 (1:1).

Strazbur je Parižane iznenadio već u 13. minutu, pošto je Da Kosta savladao Areolu za 1:0.

PSŽ je uvratio u finišu prvog poluvremena, tačnije u 42. minutu kada je Rabio proigrao Mbapea, a ovaj pogodio za 1:1 i tim rezultatom otišlo se na odmor.

U 65. minutu, domaći su jednom šokirali PSŽ, ovaj put je Da Kosta asistent za Bahokena koji pogađa za 2:1.

Unaj Emeri je ubrzo reagovao izmenama, uveo je Kavanija, Veratija i Lo Selsa umesto Di Marije, Drakslera i Pastorea, ali promena nije bilo.

Sudija je meč produžio čak 10 minuta, zbog povrede domaćeg golmana Kamare, ali PSŽ nije uspeo da dođe do boda ni posle 100 minuta.

U nadoknadi vremena, Kavani je imao veliki zicer, ali je golman Ukiđa bio heroj i zaustavio njegov udarac.

PSŽ je i dalje  ubedljivo prvi sa 41 bodom, Marsej ima 31 i meč manje, dok je Strazbur skočio na 14. mesto sa 18 bodova.