subota 12.12.2020.
16:55

Prva pobeda ove sezone.

EPA/ALBANO ANGILLETTA

Fudbaleri Krotonea pobedili su na svom stadionu Speciju rezultatom 4:1 u 11. kolu Serije A.

Nakon dva remija i čak osam poraza, Krotone je konačno dočekao u prvu pobedu od povratka u elitu.

Krotone je odlično otvorio meč pošto je već u sedmom minutu Žunior Mesija pogodio za 1:0, ali je Farijas izjednačio u 18.

U drugom delu igre, Krotone je na brzaka rešio pitanje pobednika, pošto su golove dali u 49. i 56. minutu, strelci su bili Reka i Eduardo Enrike.

U timu Krotonea, poslednjih sedam minuta na terenu proveo je Miloš Vulić, koji je odmah bio u centru pažnje zbog igranja rukom u svom šesnaestercu, ali je glavni sudija procenio da to nije bilo za penal.

U poslednjim trenucima meča, Žunior je svojim drugim golom zapečatio sudbinu Specije, za ubedljivih 4:1.

Ovom pobedom, Krotone je se približio Đenovi i Torinu na bod, ali je i dalje poslednji tim na tabeli, dok je Specija 16. sa 10 bodova.